FOTOGALÉRIA
 
 

CENNÍK
 

 

 

LADA VESTA, elegancia a pohodlie

 

 LADA Vesta sedan je päťmiestny sedan, ktorý má štvordverovú trojpriestorovú karosériu so samostatným batožinovým priestorom. Moderný dizajn, priestranný interiér. 

 

LADA Vesta -  elegantná, rýchla, pohodlná - automobil LADA novej generácie. Silueta sedanu navrhnutá v jednom "X" koncepte , ktorý predstavuje novú firemnú identitu, ktorá  je ľahko rozpoznateľná v detailoch: spredu tmavá farba mriežky chladiča, na bokoch vystupujúci tvar X a vzadu svetlá reflektorov. Odvážny návrh vozidla LADA Vesta pôsobí dynamický a atleticky a nezostane bez povšimnutia na ceste.

 

LADA Vesta  je automobil s novým pohľadom na ergonómiu - priestranný interiér, veľké prvky prístrojovej dosky a volantu, rozšíril sa rozsah úpravy sedadla vodiča, ktoré je  výškovo nastaviteľné s lakťovou opierkou, bol pridaný priestor pre nohy pre cestujúcich v druhom rade  - to všetko vytvára pocit bezpečia a pohodlie.  Interiérový dizajn poskytuje vysoký akustický komfort na všetkých typoch ciest. Sklopením zadných sedadiel sa zvýši priestor už teraz objemného kufra.

 

 

 

Maximálny jazdný komfort umožňuje  vybavenie vozidla:
- Multimediálny systém so 7 "displejom s dotykovým displejom, podporou Bluetooth, handsfree;
- Automatická klimatizácia s funkciou udržiavať požadovanú teplotu a "rýchly ohrev čelné sklo";
- Chladená odkladaciu schránku spolujazdca;
- Palubný počítač, ktorý umožňuje sledovať spotrebu paliva, čas, priemernú rýchlosť jazdy a ďalšie dôležité ukazovatele;
- Volant s ovládacími tlačidlami pre média a tempomat;
- USB a AUX vo výklenku pre mobilný telefón;
- Bzučiak parkovacej brzdy;
- Tempomat s obmedzovačom rýchlosti;
- Dažďový senzor;
- Podsvietenie miesta vstupu a výstupu na predných dverách: jednoduchá ale praktická funkcia, ktorá zvyšuje komfort a bezpečnosť.

 

 

 

Vysoký stupeň bezpečnosti je samozrejmosťou automobilu LADA Vesta. Už základná verzia je vybavená systémom kontroly stability ESC, ABS, systém pomocníka pri štarte v kopci, predný airbag, opierky hlavy, automatické zamykanie dverí pri jazde. Vysoká úroveň ochrany je k dispozícii pre najmladších cestujúcich: zámok pre zamknutie zadných dverí, ISOFIX systém uchytenia.

 

Za dynamiku vozidla LADA Vesta je zodpovedná modernizovaná pohonná jednota o objeme 1,6 litra a výkone 106 HP/78 kW.  Rozbeh z 0 na 100 km za 11,8 sekundy a maximálna rýchlosť 178 km / h. LADA Vesta je k dispozícii s manuálnou alebo automatickou prevodovkou, ktorej regulátor riadenia programu má viac ako 20 štandardných algoritmov v závislosti na štýle jazdy a ktorá sa vyznačuje  nízkou spotrebou paliva.

 

 

 

 

  
 
 
 
   
  LADA 4x4   LADA KALINA   LADA VESTA   LADA GRANTA    

 

 

 

Počet návštev stránky [82396] Počet návštev dnes [59]