KALINA CROSS

TVOJE MESTO, TVOJA LADA.

 

 

 
 
 

 

 

KALINA CROSS

TVOJE MESTO, TVOJA LADA.

 

 

 
 
 

 

 

 

 

FOTOGALÉRIA
 
 

CENNÍK
 

 

LADA KALINA, tvoje mesto, tvoja LADA

 

LADA 2194 cross je päťdverový dvoj-priestorový mestský crossover, váš všestranný spoločník do každej situácie v mestskej džungli a za jej hranicami. Rozmery modelu LADA Kalina zaisťujú vozidlu výhodu pri parkovaní v stiesnených mestských podmienkach.

 

Optimálna predná a zadná náprava v kombinácii s elektrickým posilňovačom riadenia a vetranými prednými brzdovými kotúčmi garantujú pohodlné ovládanie a presnosť reakcií vozidla. Všetky modely sú vybavené výškovo nastaviteľným  volantom, ABS, airbagom  vodiča  a spolujazdca,  centrálnym  zamykaním  dverí, palubným  počítačom, posilňovačom riadenia.

 

Pohodlie vodiča a spolujazdca na prednom sedadle zabezpečuje možnosť regulovania nastavenia predných sedadiel a operadiel. Čiastočné alebo úplne sklopenie zadných sedadiel umožňuje využívať vozidlo aj na prepravu nákladov. Veľká presklená plocha zaručuje posádke vozidla výborný prehľad o dopravnej situácii.

 

 

Prístrojová doska i celý interiér sú riešené účelne a s ohľadom na celkovú ergonómiu a funkčnosť. Vonkajšie zrkadlá sú ovládané zvnútra automobilu, volant i vrchné úchytky bezpečnostných pásov sú výškovo nastaviteľné. Priestor karosérie umožňuje pohodlné cestovanie piatim osobám. 

 

Za svoju históriu tento automobil dokázal, že princípy založené 30 rokov dozadu sú stále aktuálne: unikátna priechodnosť, spoľahlivosť a jednoduchosť údržby.

 

Dynamická verzia so šestnásťventilovou hlavou motora sa vyrovná najmodernejším svetovým analógiám. Motor je vybavený viacbodovým vstrekovaním paliva a riadiacou jednotkou, zodpovedá medzinárodným normám a zároveň sa vyznačuje vysokým výkonom a stabilne nízkou spotrebou paliva.

 

Karoséria využíva súčiastky z pozinkovanej ocele, čo zabezpečuje dobré antikorózne vlastnosti. Automobily LADA zodpovedajú európskym bezpečnostným štandardom, karoséria je konštruovaná tak, aby v prípade nárazu pohltila prevažnú časť energie a cielene ju rozdelila.

 

Dizajn vozidla LADA Kalina sa vyznačuje geometrickou presnosťou línií, ktoré mu dávajú dojem ľahkosti a dravosti. Elegantné predné a zadné svetlá, vkusné obloženie chladiča s mohutným firemným logom, otvorené oblúky predných a zadných kolies umocňujú pocit ľahkosti a zároveň robustnosti.

 

Okrem vonkajšej príťažlivosti ladné tvary karosérie zabezpečujú Lade Kalina výbornú aerodynamiku pri rýchlej jazde a vytvárajú optimálnu vyváženosť pri odpružovaní.

 

 

 Počet návštev stránky [96322] Počet návštev dnes [7]