GRANTA LIFTBACK

ŠTÝLOVÁ PRAKTICKOSŤ.

 

 

 
 
 

 

 

GRANTA LIFTBACK

ŠTÝLOVÁ PRAKTICKOSŤ.

 

 

 
 
 

 

 

 

FOTOGALÉRIA
 
 

CENNÍK
 

 

LADA GRANTA, pevný charakter.

 

LADA 2191 Granta je päťdverový dvojpriestorový liftback, vyznačujúci sa skvelým manévrovacími schopnosťami a vynikajúcou dynamikou. Rozmery modelu LADA Granta liftback zaisťujú vozidlu výhodu pri parkovaní v stiesnených mestských podmienkach. 

 

Optimálna predná a zadná náprava v kombinácii s elektrickým posilňovačom riadenia a vetranými prednými brzdovými kotúčmi garantujú pohodlné ovládanie a presnosť reakcií vozidla. Všetky modely sú vybavené výškovo nastaviteľným  volantom, ABS, airbagom  vodiča  a

spolujazdca,  centrálnym  zamykaním  dverí, palubným  počítačom, posilňovačom riadenia.

 

 Dizajn vozidla LADA Granta sa vyznačuje geometrickou presnosťou línií, ktoré mu dávajú dojem ľahkosti a dravosti. Elegantné predné a zadné svetlá, vkusné obloženie chladiča s mohutným firemným logom, otvorené oblúky predných a zadných kolies umocňujú pocit ľahkosti a zároveň robustnosti. Okrem vonkajšej príťažlivosti ladné tvary karosérie zabezpečujú Lade Granta výbornú aerodynamiku pri rýchlej jazde a vytvárajú optimálnu vyváženosť pri odpružovaní.

 

 

 

 

Pohodlie vodiča a spolujazdca na prednom sedadle zabezpečuje možnosť regulovania nastavenia predných sedadiel a operadiel. Čiastočné alebo úplne sklopenie zadných sedadiel umožňuje využívať vozidlo aj na prepravu nákladov.

 

Veľká presklená plocha zaručuje posádke vozidla výborný prehľad o dopravnej situácii. Prístrojová doska i celý interiér sú riešené účelne a s ohľadom na celkovú ergonómiu a funkčnosť. Vonkajšie zrkadlá sú ovládané zvnútra automobilu, volant i vrchné úchytky bezpečnostných pásov sú výškovo nastaviteľné. Priestor karosérie umožňuje pohodlné cestovanie piatim osobám.

 

 Dynamická verzia so šestnásťventilovou hlavou motora sa vyrovná najmodernejším  svetovým analógiám. Motor je vybavený viacbodovým vstrekovaním paliva a riadiacou jednotkou, zodpovedá medzinárodným normám a zároveň sa vyznačuje vysokým výkonom a stabilne nízkou spotrebou paliva.

         

Karoséria využíva súčiastky z pozinkovanej ocele, čo zabezpečuje dobré antikorózne vlastnosti. Automobily LADA zodpovedajú európskym bezpečnostným štandardom, karoséria je konštruovaná tak, aby v prípade nárazu pohltila prevažnú časť energie a cielene ju rozdelila.

 

 

 Počet návštev stránky [85444] Počet návštev dnes [158]