LADA 4x4 URBAN

DO MESTA AJ DO TERÉNU.

 

 

 
 
 

 

 

LADA 4x4 URBAN

DO MESTA AJ DO TERÉNU.

 

 

 
 
 

 

 

 

 

FOTOGALÉRIA
 
 

CENNÍK
 

 

 

LADA 4×4 auto, ktoré rozumie terénu

LADA 4×4 Urban je dvojpriestorový trojdverový mestský crossover s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje náhon všetkých štyroch kolies. LADA 4×4 Urban je obľúbený automobil, ktorý je vhodný do každej situácie v mestskej džungli a za jej hranicami.

 

Číslo jedna na zozname možností pri jazde mestom - to je klimatizácia. Účinný systém na rýchle vytvorenie pohodlia v kompaktnom salóne LADA 4x4 Urban, príjemne ochladený vzduch je udržiavaný  za pomoci  špeciálnych atermických skiel.  V kabíne je nainštalované nové čalúnenie tunela riadenia s praktickým úložným priestorom. K dispozícii je taktiež riadiaci systém na elektrické ovládanie okien a nastavenie vonkajších spätných zrkadiel.

 

 

LADA 4x4 Urban je vybavená vyhrievanými vonkajšími spätnými zrkadlami, ktoré spolu s rozšírenou oblasťou zorného poľa zadného okna zlepšujú viditeľnosť.

 

Plastový nárazník, integrovaný  v siluete vozidla vo farbe karosérie, dizajnovo  prepracovaná predná maska a kolesá o veľkosti 16 palcov - podľa týchto znakov bude LADA 4x4 Urban ľahko rozpoznateľná. Na miesto chrómu na kľučkách dverí a tesnenia okien prišlo prísnejšie čierne prevedenie. Kabína je vybavená novým efektným a originálnym čalúnením. Vlastnosti LADA 4x4 Urban ocenia najmä majitelia horských chát, milovníci terénnych jázd a podniky s častými jazdami do náročného terénu.

 

 

 Počet návštev stránky [88026] Počet návštev dnes [22]