LADA 4x4 NIVA

NEPREKONATEĽNÁ LEGENDA.

 

 

 
 
 

 

 

LADA 4x4 NIVA

NEPREKONATEĽNÁ LEGENDA.

 

 

 
 
 

 

 

 

 

FOTOGALÉRIA
 
 

CENNÍK
 
 

 

LADA 4×4 auto, ktoré rozumie terénu

 

LADA 4×4 Legendárny automobil, ktorý sa hodí do extrémnych podmienok. Tento automobil zdolal severný pól a Mount Everest, je účastník Paríž Dakar a pokoril Antarktídu. Poznajú ho a majú ho radi priaznivci na všetkých kontinentoch.

 

LADA 4×4 – je unikátnym modelom, ktorý otvoril novú éru v histórii vozidiel s pohonom 4×4. Vydarené spojenie komfortu osobného vozidla a prechodnosťou terénneho vozidla. Keď potrebujete sa dostať  po zasneženom poli, po ceste podmytou dažďom, s nepredvídaným príchodom do močaristej miestnosti, vyjsť hore na kamenistý svah a potom hrdo vyjsť na asfaltovú cestu, LADA 4×4 to je Váš vyber.

 

Za svoju históriu tento automobil dokázal, že princípy založené 30 rokov dozadu sú stále aktuálne: unikátna priechodnosť, spoľahlivosť a jednoduchosť údržby.

 

 

LADA 4×4 je dvojpriestorový trojdverový terénny automobil s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje náhon všetkých štyroch kolies. LADA NIVA je obľúbený automobil, ktorý je vhodný do náročného terénu, kde sa naplno prejavia jeho schopnosti a vlastnosti. Pri jazde po ceste však dosahuje rýchlosť až 137 km/hod. Vozidlo je vybavené zážihovým osemventilovým motorom o objeme 1690 cm³, s viac bodovým vstrekovaním paliva od firmy BOSCH a trojcestným riadeným katalyzátorom. Prevodovka je mechanická, päťstupňová, s radením na podlahe, doplnená prídavnou prevodovkou s uzávierkou diferenciálu. Maximálna váha prívesu 400 kg, brzdeného 1490 kg. Vlastnosti Nivy ocenia najmä majitelia horských chát, milovníci terénnych jázd a podniky s častými jazdami do náročného terénu.

 

Model LADA 4×4 POĽOVNÍK II je vybavený praktickým, zadným sklopným ochranným rámom, ktorý zároveň slúži na odvoz zveri, ochranou motora, praktickou vaničkou do kufra NIVA, širokými bočnými stupačkami, gumovými ochrannými širokými bočnými lištami a terénnymi pneumatikami. Takým záujemcom, ktorí budú vozidlo LADA NIVA používať aj na spevnených cestách, firma ponúka široké pneumatiky s diskami z ľahkých zliatin, autorádio a elektricky vyhrievané a nastaviteľné veľké bočné spätné zrkadlá.

        

      
      Počet návštev stránky [91944] Počet návštev dnes [44]